top of page
BW3A7884.jpg
הקול מתחבר

"הקול מתחבר" היא גישה השואפת לחבר אותנו למקורות האותנטיים שבתוכנו, ולקדם אותנו דרך בקשות הלב אל עבר תחושת הגשמה ומימוש בחיינו.

 

הגישה התפתחה מתוך סקרנות גדולה שלי ורצון ללמוד ולהבין את טבע האדם והחיים. חקרתי ולמדתי תחומים רבים ודרכים מגוונות להתחבר למי שאני ולמה שסביבי. הגישה מכילה את הידע והכלים השונים שאספתי, כך שבכל נקודה בתהליך אישי או קבוצתי השאיפה שלי היא להקשיב, יחד עם מטופליי ותלמידיי לתכנים ולרצונות שעולים ולגשת לכלי המתאים ביותר לאותו שלב.

אני משתמשת גם בכלים מילוליים וגם בכלים שפונים לתת מודע ולחלקים פנימיים שלא תמיד נגישים לנו.  לאיזורים אלו ניתן לגשת דרך מוזיקה, כלי הבעה ויצירה, מיינדפולנס והתמקדות וגם מתוך הקשבה רוחנית לנתיבי החיים.

 

הלמידה מרתקת אותי ומרחיבה את חווית הקיום שלי, 

ומבחינתי היופי הכי גדול הוא ההבנה שבשורש הדברים, יש פשטות וסדר, ושכל התורות, הפילוסופיות והדרכים למעשה מדברות את אותם הדברים רק בשפה אחרת.

- הכלים -

guita4-01.png

תרפיה במוזיקה

"במקום בו נגמרות המילים מתחילה המוזיקה"

 

ברגעים בהם אנחנו מתקשים למצוא את המילים לתיאור המצב או הרגש, 

מגיעה המוזיקה ומאפשרת לנו לגעת בתכנים, לעבד אותם וליצור מתוכם.

 

כולנו אוהבים מוזיקה והיא מרכיב משמעותי בחיינו. השירים והמנגינות שאנחנו בוחרים לשמוע, מספרים על עולמנו הפנימי, מרגיעים אותו, מארגנים אותו וגם מאפשרים לו ביטוי חיצוני.

 

המוזיקה מרככת הגנות ומערסלת כאבים, חודרת עמוק לרגש, ומאפשרת חוויות רוחניות ומעצימות. כשהיא חלק מטיפול ותהליך התפתחותי, אנחנו זוכים למלווה תומכת ורכה, מעין שותפה שלישית בדרך, שמחזירה אותנו לחוויות רחמיות מנחמות, מקרבת למקורות האותנטיים שבתוכנו, מקדמת, מאפשרת, עוטפת ונושאת על כנפייה את בקשות הלב לעבר ההגשמה והמימוש.

about2.jpg
butterfly4-01.png

טיפול רגשי

"בוא נפזר את מסך הערפל" 

הזמנה לתהליך שמתבונן ביחד על מכלול חייו של המטופל,  מתוך בקשה לחקור לעומק את מקורות הסבל והתקיעות להעשיר את בארות ההשראה וההזנה

ולאפשר לחיים להרגיש יותר אותנטיים, שלמים וללא מאמץ מיותר.

 

ביחד נאתר דפוסים שאינן אפקטיביים ונבקש לאמץ דפוסים מקדמים

נקשיב לאמת הפנימית, למצפן הטמון בתוכנו ולבקשות הלב ונבדוק כיצד ניתן לתת לכל אלו יותר ביטוי והגשמה בחיים.

 

הטיפול הרגשי שאני מציעה, מבוסס על הקשר הנוצר במרחב הטיפולי, 

נשען על היחסים הדינאמיים, ועל השיח שמתעורר בתוכם, ונעזר, בנוסף לכלים המילוליים והפסיכולוגיים בערוצים בלתי מילוליים הפונים לתכנים תת מודעים,

דרך תרפיה במוזיקה, התמקדות, עבודה תודעתית קוגניטיבית וכלים רוחניים.

אימון

גישה ממוקדת מטרה ותוצאות מדידות.  דרך חיבור לחוזקות הייחודיות של כל אחד ואחת, וגיבוש החזון העתידי הרצוי, נבין מהם השלבים הריאליים להגעה ליעדים,  אילו שרירים צריכים "לאמן" ואלו חלקים מבקשים לבוא יותר לקדמת הבמה, ומתוך התכנים שעולים, נשלב משימות וביצועים מעשיים ופרקטים בתוך מרחבי החיים השונים.

פיתוח קול

שיפור היכולות הקוליות והמוזיקליות דרך תרגול טכניקות שונות ולמידה עמוקה של המערכות הפיזיולוגיות והנפשיות התומכות בשירה ובדיבור. 

 

הכרת הגוף ככלי לביטוי, זיהוי החסימות ולמידת הדרכים לשחררן, הרחבת המנעד הקולי, שימוש במכלול איזורי התהודה הקוליים, גילוי הקול האותנטי הייחודי לכל אחד, ביצוע והגשת שירים, שחרור ממתחים וחיבור לרגש וכוונה, אילתורים ווקאליים, ועוד.

Untitled-2-01.png

עבודה תודעתית רוחנית

ורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

 

התמקדות

הגישה פונה לידע העצום הטמון בגוף, מתוך אמונה ביכולת של המערכת לרפא את עצמה ולמצוא בתוכה כיוונים, תשובות והכוונה.

מתוך הקשבה עמוקה ועדינה בתחושות, בדימויים ומסרים שעולים מהגוף, שומעים למעשה את בקשותיו,

ומגלים ידע חדש המאפשר את הצעד הבא.

Leaves Shadow
BW3A7414 (1).jpg
bottom of page